Dowody zbrodni 4: Miłość nie umiera (10)

Dowody zbrodni

sezon 4 odc. 10: Miłość nie umiera

(Cold Case: Forever Blue)

serial kryminalny USA 2006-2007   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford
Reżyseria:Jeannot Szwarc
W skrócie:Umierający przestępca podpowiada Lilly Rush, jak rozwiązać skomplikowaną zagadkę morderstwa policjanta. W śledztwie było mnóstwo niewyjaśnionych teorii. Teraz Lilly Rush zna sekret ofiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ambitna detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) zajmuje się niewyjaśnionymi morderstwami sprzed lat. W swojej pracy korzysta z najnowszych technologii, a rozwiązywanie kryminalnych zagadek jest jej pasją. Rush zdaje sobie sprawę z konsekwencji swojej pracy. Wie, że często rodziny zamordowanych naraża na nowe cierpienia. Tym niemniej chce, aby żadna z ofiar nie została zapomniana. Gdy potrzebuje pomocy, pomagają jej porucznik John Stillman (John Finn) i detektyw Will Jeffries (Thom Barry). W jej zespole pracują również detektywi Nick Vera (Jeremy Ratchford) i Scotty Valens (Danny Pino).

W tym odcinku

Umierający przestępca podpowiada detektyw Rush, jak rozwiązać kryminalną zagadkę dotyczącą morderstwa policjanta, który wychował się wśród funkcjonariuszy i rozpoczął karierę zawodową w czasach, gdy handlarzy narkotyków ścigano, stosując bezprawne metody. W śledztwie dotyczącym tego zabójstwa było mnóstwo niewyjaśnionych teorii. Teraz Lilly Rush zna sekrety ofiary, które prawdopodobnie skłoniły kogoś do popełnienia zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)