Dowody zbrodni 4: Koniec niewinności (8)

Dowody zbrodni

sezon 4 odc. 8: Koniec niewinności

(Cold Case: Fireflies)

serial kryminalny USA 2006-2007   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford
Reżyseria:Marcos Siega
W skrócie:Detektyw Lilly Rush wraca do sprawy z 1975 r., kiedy zaginęła biała dziewczyna, przyjaźniąca się z czarnoskórą koleżanką. Nowe dowody wskazują na winę białych rasistów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 7 marca
za 11 dni
14:00 13 Ulica
czwartek, 8 marca
za 12 dni
12:00 13 Ulica

Opis

Ambitna detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) zajmuje się niewyjaśnionymi morderstwami sprzed lat. W swojej pracy korzysta z najnowszych technologii, a rozwiązywanie kryminalnych zagadek jest jej pasją. Rush zdaje sobie sprawę z konsekwencji swojej pracy. Wie, że często rodziny zamordowanych naraża na nowe cierpienia. Tym niemniej chce, aby żadna z ofiar nie została zapomniana. Gdy potrzebuje pomocy, pomagają jej porucznik John Stillman (John Finn) i detektyw Will Jeffries (Thom Barry). W jej zespole pracują również detektywi Nick Vera (Jeremy Ratchford) i Scotty Valens (Danny Pino).

W tym odcinku

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) wraca do sprawy z 1975 roku, kiedy zaginęła pewna biała dziewczyna. Wiadomo, że przyjaźniła się z czarnoskórą koleżanką, co nie było dobrze widziane w tamtych czasach. Wtedy policjanci podejrzewali, że dziewczyna została zamordowana przez Afroamerykanów. Nowe dowody przemawiają jednak za tym, że za jej zniknięcie odpowiadają biali rasiści. Dalszy ciąg śledztwa ujawnia wstrząsające informacje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także