Dowody zbrodni 4: Bóg wojny (12)

Dowody zbrodni

sezon 4 odc. 12: Bóg wojny

(Cold Case: Knuckle Up)

serial kryminalny USA 2006-2007   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford
Reżyseria:David Barrett
W skrócie:James skończył szkołę i wybierał się na wymarzone studia, gdy nagle zniknął. Lilly Rush i Scotty Valens odkrywają, że zaginiony był członkiem elitarnego klubu dla nastolatków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 9 marca
za 12 dni
14:00 13 Ulica

Opis

Ambitna detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) zajmuje się niewyjaśnionymi morderstwami sprzed lat. W swojej pracy korzysta z najnowszych technologii, a rozwiązywanie kryminalnych zagadek jest jej pasją. Rush zdaje sobie sprawę z konsekwencji swojej pracy. Wie, że często rodziny zamordowanych naraża na nowe cierpienia. Tym niemniej chce, aby żadna z ofiar nie została zapomniana. Gdy potrzebuje pomocy, pomagają jej porucznik John Stillman (John Finn) i detektyw Will Jeffries (Thom Barry). W jej zespole pracują również detektywi Nick Vera (Jeremy Ratchford) i Scotty Valens (Danny Pino).

W tym odcinku

W 2005 roku James Hoffman skończył szkołę z najlepszym wynikiem i wybierał się na wymarzone studia. Niespodziewanie jednak zniknął. W Internecie pojawiło się szokujące nagranie z jego udziałem, które zobaczyła jego siostra. Lilly Rush i Scotty Valens wznawiają dochodzenie. Odkrywają, że zaginiony został członkiem elitarnego klubu dla bogatych, zmanierowanych nastolatków, w którym dozwolona była przemoc jako sposób na wyzbycie się złych emocji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także