x
Dowody zbrodni 4 (5/24)

Dowody zbrodni

sezon 4 odc. 5/24

(Cold Case: Saving Sammy)

serial kryminalny USA 2006   od 12 lat
Występują:Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford
Reżyseria:Paris Barclay
W skrócie:Detektyw Lilly Rush wznawia śledztwo z 2003 r. Autystyczny chłopiec był jedynym świadkiem zabójstwa rodziców. Ma fotograficzną pamięć i - w przeciwieństwie do siostry - nie umie kłamać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ambitna detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) zajmuje się niewyjaśnionymi morderstwami sprzed lat. W swojej pracy korzysta z najnowszych technologii, a rozwiązywanie kryminalnych zagadek jest jej pasją. Rush zdaje sobie sprawę z konsekwencji swojej pracy. Wie, że często rodziny zamordowanych naraża na nowe cierpienia. Tym niemniej chce, aby żadna z ofiar nie została zapomniana. Gdy potrzebuje pomocy, pomagają jej porucznik John Stillman (John Finn) i detektyw Will Jeffries (Thom Barry). W jej zespole pracują również detektywi Nick Vera (Jeremy Ratchford) i Scotty Valens (Danny Pino).

W tym odcinku

Detektyw Lilly Rush ulega namowom swojego chłopaka i wznawia śledztwo, które prowadzono w 2003 r. Autystyczny chłopiec był jedynym świadkiem zabójstwa rodziców. Brent ma fotograficzną pamięć i nie potrafi kłamać - w przeciwieństwie do swojej siostry...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także