x
Dowody zbrodni (23/24)

Dowody zbrodni

sezon 4 odc. 23/24

(Cold Case: The Good Death)

serial kryminalny USA 2007   od 12 lat
Występują:Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford
Reżyseria:Paris Barclay
W skrócie:Pielęgniarka przyznaje się do dokonania eutanazji - kierując się współczuciem, uśmierciła sześć osób. Detektyw Lilly Rush wraca do śledztwa z 1998 r.kiedy został zamordowany chory mężczyzna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ambitna detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) zajmuje się niewyjaśnionymi morderstwami sprzed lat. W swojej pracy korzysta z najnowszych technologii, a rozwiązywanie kryminalnych zagadek jest jej pasją. Rush zdaje sobie sprawę z konsekwencji swojej pracy. Wie, że często rodziny zamordowanych naraża na nowe cierpienia. Tym niemniej chce, aby żadna z ofiar nie została zapomniana. Gdy potrzebuje pomocy, pomagają jej porucznik John Stillman (John Finn) i detektyw Will Jeffries (Thom Barry). W jej zespole pracują również detektywi Nick Vera (Jeremy Ratchford) i Scotty Valens (Danny Pino).

W tym odcinku

Pielęgniarka przyznaje się do dokonania eutanazji - kierując się współczuciem, uśmierciła sześć osób. Detektyw Lilly Rush wraca do śledztwa z 1998 roku. Wówczas został zamordowany ciężko chory mężczyzna. W trakcie prowadzonego dochodzenia udaje się natrafić na podobne sprawy zgonów, które nastąpiły wcześniej niż przewidywali lekarze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także