Dowody zbrodni 2: Kto jest twoim ojcem? (5)

Dowody zbrodni 2: Kto jest twoim ojcem? (5)

(Cold Case: Who's Your Daddy)

serial kryminalny USA 2004   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry
Reżyseria:Greg Yaitanes
W skrócie:Kilkanaście lat temu para imigrantów z Kambodży została zamordowana. Uznano, że zabójstwa dokonano na tle rabunkowym. Lilly dowiaduje się, że ofiary ukrywały się pod zmienionym nazwiskiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris), jedyna kobieta w wydziale zabójstw policji w Filadelfii, wznawia umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Gdy zdarza się, że nie potrafi sobie poradzić sama, wtedy szuka pomocy u swego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford), twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

Kilkanaście lat temu para emigrantów z Kambodży została brutalnie zamordowana we własnym mieszkaniu. Uznano wówczas, że była to zbrodnia na tle rabunkowym. Na początku śledztwa detektyw Lilly Rush dowiaduje się, że ofiary z obawy przed deportacją ukrywały się w USA pod zmienionym nazwiskiem. Najpierw musi ustalić ich prawdziwą tożsamość, a następnie odszukać zabójcę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)