Dowody zbrodni 2: Daniela (3)

Dowody zbrodni 2: Daniela (3)

(Cold Case: Daniela)

serial kryminalny USA 2004   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry
Reżyseria:David Barrett
W skrócie:Detektyw Lilly Rush dostaje przesyłkę z taśmą wideo, na której zarejestrowano zabójstwo dziewczyny. Lilly i jej partner Valens wznawiają śledztwo umorzone w 1979 r. Co się stało z Danielą?

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris), jedyna kobieta w wydziale zabójstw policji w Filadelfii, wznawia umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Gdy zdarza się, że nie potrafi sobie poradzić sama, wtedy szuka pomocy u swego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford), twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

Detektyw Lilly Rush dostaje przesyłkę z taśmą wideo, na której zarejestrowano zabójstwo młodej dziewczyny. Lilly i jej partner Valens wznawiają śledztwo, które umorzono w 1979 roku. Nigdy nie wyjaśniono, co dokładnie stało się z Danielą, której śmierć została nagrana. W trakcie śledztwa detektywi docierają do autorów filmu, wówczas nastoletnich chłopców. Mężczyźni zeznają, że to, co zarejestrowano na taśmie było fikcją. Detektywi Rush i Valens muszą ustalić, co stało się z Danielą, która nie stroniła od towarzystwa podejrzanych osób.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)