Down the road. Zespół w trasie (4)

Down the road. Zespół w trasie (4)

serial dokumentalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Przemysław Kossakowski
W skrócie:Młodzi podróżnicy z Przemkiem Kossakowskim na czele docierają do Słowenii. Czeka ich kąpiel w zimnym, ale przepięknym górskim jeziorze, w którym temperatura wody ma jedynie około 7°C.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szóstka młodych osób z zespołem Downa wyrusza razem z Przemkiem Kossakowskim w podróż swojego życia. Wspólnie odwiedzą sześć krajów, a w drodze zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako ludzi niesamodzielnych i wymagających opieki. Bohaterowie programu nie przejmują się konwenansami - są szczerzy, prawdziwi, spontaniczni i niezależni. Spróbują odnaleźć się w sytuacjach, w których dotąd nie mieli okazji brać udziału. Wyprawa pomoże im przełamać własne bariery. Czeka ich m.in. lot helikopterem, spacer na wysokości i nurkowanie w lodowatej wodzie.

W tym odcinku

Młodzi podróżnicy z Przemkiem Kossakowskim na czele docierają do Słowenii. Czeka ich kąpiel w zimnym, ale przepięknym górskim jeziorze, w którym temperatura ma jedynie około 7°C. Michał, który stara się zaimponować Dominice, wskakuje do wody bez pianki. Przemek od dłuższego czasu widzi, że Krzysztof nie czuje się w grupie zbyt dobrze. Postanawia z nim porozmawiać. Chłopak wyznaje, że nie potrafi pogodzić się ze swoją chorobą. Po kąpieli ekipa udaje się na luksusowy słoweński kemping. Popołudnie schodzi podróżnikom na kłótni o najlepsze łóżka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także