Dotyk anioła 3: Anioł śmierci (54)

Dotyk anioła

odc. 54: Anioł śmierci

(Touched by an Angel: Angel of Death)

serial obyczajowy USA 1997
Występują:Roma Downey, Della Reese, Corbin Bernsen, John Dye
Reżyseria:Tim Van Patten
W skrócie:Na polecenie Tess anioł w nowej ludzkiej postaci, przenosi się do Las Vegas, gdzie zostaje asystentką iluzjonisty Erica Weissa, występującego pod pseudonimem 'Anioł Śmierci'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Monica jest pięknym aniołem, który pod postacią kobiety zstąpił na ziemię. Ma zajmować się przypadkami indywidualnymi. Jej mentorką i zarazem przyjaciółką jest Tess, anioł wyższej instancji.

W tym odcinku

Na polecenie Tess Celeste, anioł w nowej ludzkiej postaci, przenosi się do Las Vegas, gdzie zostaje asystentką iluzjonisty Erica Weissa, występującego pod pseudonimem Anioł Śmierci. Jego przedstawienia obfitują w dramatyczne momenty, ale gdy wbrew jego intencjom Celeste i jej pies znikają naprawdę, sytuacja zdaje się wymykać magikowi spod kontroli. Mimo tego wypadku mężczyzna wciąż marzy tylko o tym, by dorównać sławie Houdiniego. Podczas następnego pokazu opuszcza się w szczelnie zamkniętej skrzyni na dno basenu wypełnionego wodą. Obserwujący go Monica i Andrew mają złe przeczucia. Zastanawiają się, jakie dramatyczne przeżycia sprawiły, że mężczyzna tak kusi los i wyraźnie pragnie śmierci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)