Dorota was urządzi! (12-ost.)

Dorota was urządzi! (12-ost.)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Filip, pracownik biurowy, oraz jego wybranka Elżbieta, która jest ilustratorką, uwielbiają komiksy, książki oraz gry komputerowe. Chcieliby, aby te pasje znalazły odzwierciedlenie w ich salonie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 16 grudnia
za 4 dni
12:30 HGTV

Opis

Dziennikarka i projektantka wnętrz, Dorota Szelągowska, po raz kolejny udowodni, że w trzy dni i z ograniczonym budżetem można całkowicie odmienić wnętrze mieszkania. Zmiana taka wpłynie też na jakość życia domowników. Funkcjonalność i wyobraźnia oraz perfekcyjne dopasowanie do właścicieli - to według prowadzącej przepis na idealne cztery kąty. Trzeba tylko przestać obawiać się remontu i bałaganu, który temu towarzyszy. Widzowie zobaczą, jak zareagują bohaterowie, których wnętrza zmienią się nie do poznania

Filip, pracownik biurowy, oraz jego wybranka, Elżbieta, ilustratorka książek, stanowią żywy dowód na to, że przeciwieństwa się przyciągają. Istnieje jednak kilka rzeczy, które ich łączą: oboje nie są romantykami i uwielbiają komiksy, książki oraz gry komputerowe. Chcieliby, aby te pasje znalazły odzwierciedlenie w ich wspólnym salonie. Na razie pomieszczenie jest pełne pozostałości po siostrze Filipa, jednak Dorota szybko to zmieni. Para marzy o wystroju utrzymanym w ciemnej kolorystyce, przytulnym zakątku, gdzie można posiedzieć z przyjaciółmi, pograć na konsoli albo zagłębić się w lekturze. Oprócz tego Ela chce wygospodarować w salonie małe miejsce do pracy. Dorota nie przepada za ciemnymi barwami, ale postara się spełnić wszystkie życzenia swoich klientów. Roman zasugeruje jej użycie farby tablicówki, jednak nic nie jest jeszcze przesądzone. Prowadząca na pewno postawi na ciemne meble: regał na książki i stolik z modnego ostatnio betonu; poza tym wyeksponuje na ścianach prace Eli, zwłaszcza jedną, przygotowaną na specjalne zamówienie Doroty.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także