Dorota inspiruje (8)

Dorota inspiruje (8)

reality show Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Asia i jej córka oglądają programy Doroty. Mieszkanie stało się odwzorowaniem remontowych inspiracji prowadzącej. Wspólnie zmieniły wystrój niemal wszystkich pomieszczeń. Pozostała jedynie łazienka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 1 października
za 9 dni
15:55 HGTV

Opis

Gospodyni programu, Dorota Szelągowska, pokaże jak przy niewielkich nakładach finansowych zamienić źle zaaranżowane, brzydkie i zagracone pomieszczenia w funkcjonalne i ładne przestrzenie. W każdym odcinku projektantka odwiedzi właścicieli mieszkania i przeprowadzi metamorfozę wybranego przez nich pokoju. Udowodni, że aby wnętrza nabrały zupełnie innego charakteru wcale nie potrzeba demolki i burzenia ścian. Najważniejsze są bowiem dobry pomysł, kreatywność, odpowiedni nakład pracy i dobre chęci. Sukces pomoże też osiągnąć wprowadzenie sprytnych usprawnień, mądry wybór materiałów i dodatków, zmiana kolorystyki oraz aranżacji. Dorota Szelągowska podejmie się też renowacji starych sprzętów i stworzy niebanalne dekoracje. Program "Dorota inspiruje" to zbiór praktycznych i łatwych do zastosowania porad związanych ze wszystkimi domowymi powierzchniami.

Asia i jej córka uważnie oglądają programy Doroty Szelągowskiej, czerpiąc z nich inspirację. Mieszkanie stało się odwzorowaniem remontowych inspiracji prowadzącej. Właścicielki wspólnie zmieniły wystrój niemal wszystkich pomieszczeń. Pozostała jedynie łazienka, która wygląda tak samo od piętnastu lat. Jest niefunkcjonalna i ma kilka usterek hydraulicznych. Problemem pozostaje brak pomysłu, a przede wszystkim budżetu. Poprosiły więc o pomoc swoją idolkę, ona zaś przygotowała dla nich specjalny projekt.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także