Doręczyciel: Ważna przesyłka (4/14)

Doręczyciel: Ważna przesyłka (4/14)

serial obyczajowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Artur Barciś, Lucyna Malec, Radosław Pazura, Barbara Kałużna
Reżyseria:Maciej Wojtyszko
W skrócie:Rafał powierza Jankowi ważną przesyłkę. Ostrzega, by nie wspominał o niej innym pracownikom. Janek przywozi przesyłkę Bernardowi, który postanowił przestać pić. Ma jeszcze jedno zadanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie sympatycznego 40-latka, Janka Kaniewskiego (Artur Barciś). Po śmierci matki niepełnosprawny umysłowo mężczyzna musi radzić sobie w często bezlitosnej rzeczywistości. Mimo wielu rozczarowań i niepowodzeń bohater nie traci wiary w ludzi oraz w to, że odnajdzie swoje miejsce w społeczeństwie.

W tym odcinku

Rafał powierza Jankowi bardzo ważną przesyłkę. Ostrzega, by nie wspominał o niej innym pracownikom. Po spotkaniu z Dianą Zbyk ma wątpliwości, czy nadal kocha Helenę. Zyga pod wpływem Ali postanawia znaleźć uczciwą pracę. Idzie na spotkanie informacyjne dla przyszłych akwizytorów. Janek przywozi przesyłkę Bernardowi, który właśnie postanowił przestać pić. Wioząc ostatnią tego dnia, najważniejszą przesyłkę, Janek zauważa na ulicy Marysię i Krzysia. Nagle chłopiec wbiega na jezdnię, Janek ratuje go od wypadku. Wdzięczna Marysia zaprasza go na kawę.

Występują (pokaż wszystkich)