Doręczyciel: Oświadczyny (3/14)

Doręczyciel: Oświadczyny (3/14)

serial obyczajowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Artur Barciś, Lucyna Malec, Radosław Pazura, Barbara Kałużna
Reżyseria:Maciej Wojtyszko
W skrócie:Kolejnym klientem kuriera jest gwiazdor muzyki country, cierpiący na depresję. Ala odkrywa, że Zyga i Władek okradli Kaniewskiego. W drodze do pracy doręczyciel zauważa Marysię...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie sympatycznego 40-latka, Janka Kaniewskiego (Artur Barciś). Po śmierci matki niepełnosprawny umysłowo mężczyzna musi radzić sobie w często bezlitosnej rzeczywistości. Mimo wielu rozczarowań i niepowodzeń bohater nie traci wiary w ludzi oraz w to, że odnajdzie swoje miejsce w społeczeństwie.

W tym odcinku

Janek mówi Dianie (Barbara Kałużna), że chce prosić Alę (Magdalena Kacprzak) o rękę. Kolejnym klientem kuriera jest gwiazdor muzyki country, Bernard Rudacki, cierpiący na depresję po rozwodzie z żoną. Diana i Rafał rozstają się. Ala odrzuca oświadczyny Janka. Wkrótce potem odkrywa, że Zyga i Władek okradli Kaniewskiego. Skruszony Zyga przeprasza dziewczynę za swój czyn. Potem wyznaje, że ją kocha. Załamani Janek i Diana razem topią smutki w alkoholu. Podchmielona kobieta całuje swego towarzysza. Ten postanawia się z nią ożenić, lecz ponownie zostaje odrzucony. Diana swoimi względami obdarza natomiast Zbyka. Ala oddaje Jankowi skradzione pieniądze. W drodze do pracy doręczyciel zauważa na ulicy Marysię. Jest przekonany, że wreszcie znalazł tę jedyną.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także