Doręczyciel: Dziecko (9/14)

Doręczyciel: Dziecko (9/14)

5.3/10
serial obyczajowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Artur Barciś, Lucyna Malec, Radosław Pazura, Barbara Kałużna
Reżyseria:Maciej Wojtyszko
W skrócie:W gazecie pojawia się zdjęcie Janka z informacją, że jest posiadaczem patentu na najpopularniejsze cukierki w Polsce. Zjawia się Justi. Mówi, że jest z nim w ciąży. On chce prosić ją o rękę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie sympatycznego 40-latka, Janka Kaniewskiego (Artur Barciś). Po śmierci matki niepełnosprawny umysłowo mężczyzna musi radzić sobie w często bezlitosnej rzeczywistości. Mimo wielu rozczarowań i niepowodzeń bohater nie traci wiary w ludzi oraz w to, że odnajdzie swoje miejsce w społeczeństwie.

W tym odcinku

W gazecie pojawia się zdjęcie Janka. Pod fotografią zamieszczona zostaje informacja o milionerze, który posiada patent na najpopularniejsze cukierki w Polsce. U rzekomego bogacza natychmiast zjawia się Justi twierdząc, że jest z nim w ciąży. Kaniewski chce prosić ją o rękę. Postanawia też oddać swoje pieniądze Ali. Wyznaje Zydze, że to przez niego kobieta wpadła pod tramwaj i straciła nogę. Ala odrzuca tę pomoc. Dzięki Jankowi Zyga dostaje pracę w firmie kurierskiej. Helena przypadkowo dowiaduje się od Kaniewskiego, że Zbyk spędził noc u Diany. Po sprawdzeniu dokumentów okazuje się, że Janek nie ma prawa do patentu. Mężczyzna czuje się nieswojo w roli przyszłego ojca i prosi Marysię o wsparcie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)