Don Matteo 6 (7)

Don Matteo

sezon 6 odc. 7

(Don Matteo: Cioccolata)

serial kryminalny Włochy 2008
Występują:Terence Hill, Nino Frassica, Simone Montedoro, Natalie Guetta
Reżyseria:Elisabetta Marchetti
W skrócie:Młody cukiernik pada ofiarą zabójstwa. Ksiądz Matteo postanawia zbadać okoliczności morderstwa. Kapitan Tommasi i Cecchini postanawiają spróbować szczęścia na loterii. Wierzą w wygraną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Włoskie miasteczko Gubbio. Katolicki duchowny, ojciec Matteo (Terence Hil), pasjonuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Wielokrotnie pomaga sierżantowi Cecchini (Nino Frassica) i innym miejscowym karabinierom w tropieniu sprawców różnych przestępstw. W pierwszym odcinku ksiądz powraca do Gubbio po pewnej nieobecności. Ku zaskoczeniu przyjaciół odmawia zajęcia się sprawą zabójstwa farmera. Kapitana Anceschiego, który awansował i został przeniesiony do Rzymu, zastępuje nowy strój prawa, Giulio Tommasi (Simone Montedoro).

W tym odcinku

Młody cukiernik pada ofiarą zbrodni. Wstępne śledztwo wykazuje, że mógł zginąć z rąk grupy przestępców. Ksiądz Matteo postanawia zbadać okoliczności morderstwa. Tymczasem kapitan Tommasi i Cecchini postanawiają spróbować szczęścia na loterii. Wierzą, że jeden z nich zdobył los gwarantujący wygraną.

Występują (pokaż wszystkich)