Domy na aukcji: Cieknący kran Scotta

(Property Wars: Scott's Leaky Faucet)

serial dokumentalny USA 2012
W skrócie:Na aukcji w Phoenix pojawiają się nowe nieruchomości. Doug zaczyna dzień od licytacji, której przedmiotem jest piękny dom. Na swoją kolej czeka ogromna posesja, która nadaje się pod wynajem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy zaciętych walk podczas przetargów nieruchomości wystawionych na sprzedaż przez sąd okręgowy w Phoenix. Stawka jest wysoka, a ryzyko bardzo duże. Zakup atrakcyjnej nieruchomości oznacza dla kupców olbrzymi zysk. Nabywcy nie mogą jednak zobaczyć wnętrz domów przed zakupem. Przy wyborze kierują się wyłącznie intuicją i doświadczeniem. Nie zawsze nabyta nieruchomość zachwyca stylowym wnętrzem. Czasem okazuje się, że to po prostu pachnąca stęchlizną ruina atrakcyjna tylko z wierzchu. Atmosfera podczas licytacji jest niezwykle gorąca. Głośna, werbalna walka potrafi przerodzić się w zaciekłe, osobiste konflikty między uczestnikami.

W tym odcinku

Na aukcji w Phoenix pojawiają się nowe nieruchomości. Doug zaczyna dzień od ostrej licytacji, której przedmiotem jest piękny dom. Na swoją kolej czeka ogromna nieruchomość, która nadaje się pod wynajem.

Zobacz także