Domowe rewolucje 3 (2/8)

Domowe rewolucje 3 (2/8)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Kiedy Klaudia i Andrzej kupowali swoje 35-metrowe mieszkanie, nie wiedzieli, że ich rodzina się powiększy. Nie myśleli o funkcjonalności przestrzeni. Dziś mają dwóch synów. W ich domu panuje chaos.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dorota Szelągowska wyburza, maluje, przestawia, mebluje. Lubi szarości i biel. Ma nieograniczoną wyobraźnię, wciąż wpada na nowe pomysły. Zna ciekawe patenty wnętrzarskie, dzięki którym może w kilka dni odmienić niejedno pomieszczenie. W kolejnym sezonie swojego programu spełni marzenia osób zmęczonych swoimi niefunkcjonalnymi przestrzeniami, starymi meblami oraz niemodnymi dodatkami. Po wyrzuceniu wszystkiego, co niepotrzebne, Dorota Szelągowska przygotuje niepowtarzalny projekt danego pomieszczenia. Czasem wymagający remontu czy wyburzenia ściany, w innych przypadkach zmiany wystroju. Jednocześnie prowadząca dzieli się z widzami przydatnymi, prostymi patentami. Podczas metamorfoz wspiera ją ekipa specjalistów: stolarz Darek Wardziak i architekt wnętrz Marika Jóźwiak, których w tym sezonie wspiera złota rączka Julia, zajmująca się też kosztorysami oraz wspierająca Dorotę Szelągowską na zakupach.

Kiedy Klaudia i Andrzej kupowali swoje 35-metrowe mieszkanie, nie wiedzieli jeszcze, że ich rodzina się powiększy. Z tego powodu nie pomyśleli, by wziąć pod uwagę funkcjonalność przestrzeni. Dziś mają dwójkę dzieci - pięcioletniego Stacha i trzyletniego Kubę. Żeby zyskać miejsce, postanowili umieszczać swoje skarby wszędzie, gdzie się da. Tak stworzyli chaos, którego Dorota Szelągowska jeszcze nie widziała.