Domisie: Poobiednia drzemka, czyli kto nie lubi leżakowania

Domisie: Poobiednia drzemka, czyli kto nie lubi leżakowania

program dla dzieci   b.o.
W skrócie:Domisie szykują się do leżakowania. Eryk buntuje się i postanawia, że leżakować nie będzie, bo szkoda mu na to czasu. Wybiera się na poszukiwanie kogoś, kto podobnie jak on nie lubi spać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przyjaciele Amelka, Pysia, Magda, Bazyli i Eryk to mieszkańcy magicznej krainy Domisiowa. Amelka ma dar opowiadania bajek, Pysia zachęca do śpiewania piosenek, Bazyli zaprasza do gier i rozwiązywania quizów, a Eryk zaznajamia maluchy z multimediami. Sympatyczne skrzaty uczą najmłodszych widzów jak pomagać innym i czym jest prawdziwa przyjaźń. Poprzez zabawę pokazują przedszkolakom świat i przekazują, jak wykonywać proste czynności.

Domisie szykują się do leżakowania. Eryk buntuje się i postanawia, że leżakować nie będzie, bo szkoda mu na to czasu. Wybiera się na poszukiwanie kogoś, kto podobnie jak on nie lubi spać. Okazuje się, że oprócz Strachowyja wszyscy w Domisiowej Krainie bardzo lubią drzemki. Myszka martwi się o Eryka i postanawia szukać pomocy u Domisiowej Wróżki. Tymczasem niewyspany Eryk łatwo się denerwuje i staje coraz bardziej zmęczony.

Zobacz także