Dom nie do poznania (89)

Dom nie do poznania (89)

(Extreme Makeover: Home Edition: The Llanes Family)

reality show USA 2005   od 7 lat
W skrócie:Ty Pennington i jego zespół kontynuują budowę domu dla rodziny Llanesów. Dzięki zaangażowaniu głuchoniemej aktorki Marlee Matlin udało się pozyskać do pomocy wielu ochotników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku Ty Pennington i jego ekipa, złożona z pomysłowych młodych ludzi, wspierają rodziny, które żyją w bardzo złych warunkach. W ciągu siedmiu dni przerabiają jeden wybrany zrujnowany dom, nierzadko wyburzając go prawie w całości. Wykańczają go zgodnie z gustem właścicieli, wyposażają w nowoczesne meble i urządzenia. Przez ten czas jego gospodarze przebywają na atrakcyjnych wakacjach. W budowlanych zmaganiach ekipę Tya wspierają znani aktorzy i gwiazdy estrady, m.in. Arnold Schwarzenegger, Robin Williams i James Denton.

Ty Pennington i jego zespół kontynuują budowę domu dla pochodzącej z Filipin rodziny Llanes. Dzięki zaangażowaniu głuchoniemej aktorki Marlee Matlin udało się pozyskać do pomocy wielu ochotników. Na placu budowy zjawia się także gubernator stanu Georgia. Tymczasem projektanci prześcigają się w kolejnych pomysłach. Dzięki temu nowy dom Llanesów będzie niezwykle nowoczesny i przyjazny osobom niepełnosprawnym.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także