Dom nie do poznania (87)

Dom nie do poznania (87)

(Extreme Makeover: Home Edition: The Turner Family)

reality show USA 2005   od 7 lat
W skrócie:Kontynuacja opowieści o budowie domu dla Beverly Turner, która adoptowała 18 dzieci specjalnej troski. Ten, w którym mieszkała, spłonął. Ekipa Ty'a buduje największy dom w historii programu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku Ty Pennington i jego ekipa, złożona z pomysłowych młodych ludzi, wspierają rodziny, które żyją w bardzo złych warunkach. W ciągu siedmiu dni przerabiają jeden wybrany zrujnowany dom, nierzadko wyburzając go prawie w całości. Wykańczają go zgodnie z gustem właścicieli, wyposażają w nowoczesne meble i urządzenia. Przez ten czas jego gospodarze przebywają na atrakcyjnych wakacjach. W budowlanych zmaganiach ekipę Tya wspierają znani aktorzy i gwiazdy estrady, m.in. Arnold Schwarzenegger, Robin Williams i James Denton.

Kontynuacja odcinka opowiadającego o budowie nowego domu dla Beverly Turner z Irvington w stanie New Jersey, która adoptowała i wychowuje osiemnaścioro dzieci specjalnej troski. Ten, w którym poprzednio mieszkała, zniszczył pożar. Ty Pennington i jego ekipa budują dla niej największy dom w historii programu. W jego sąsiedztwie powstanie także park. Do pomocy zgłosiła się setka ochotników.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także