Dom nie do poznania (85)

Dom nie do poznania (85)

(Extreme Makeover: Home Edition: The Arena Family)

reality show USA 2005   od 7 lat
W skrócie:Leczenie chorego syna, Jimmy'ego, zrujnowało jego rodziców finansowo i teraz ledwo starcza im na wyżywienie siódemki pozostałych dzieci.Ekipa Ty Penningtona zbudują dla familii nowy dom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku Ty Pennington i jego ekipa, złożona z pomysłowych młodych ludzi, wspierają rodziny, które żyją w bardzo złych warunkach. W ciągu siedmiu dni przerabiają jeden wybrany zrujnowany dom, nierzadko wyburzając go prawie w całości. Wykańczają go zgodnie z gustem właścicieli, wyposażają w nowoczesne meble i urządzenia. Przez ten czas jego gospodarze przebywają na atrakcyjnych wakacjach. W budowlanych zmaganiach ekipę Tya wspierają znani aktorzy i gwiazdy estrady, m.in. Arnold Schwarzenegger, Robin Williams i James Denton.

Jim i Gina Arenowie robili wszystko, by uratować życie swojego syna Jimmy'ego. Niestety, ciężko chory chłopiec zmarł. Do tej pory nie mogą otrząsnąć się po jego stracie. Ich dom wymaga generalnego remontu, na który nie mają jednak pieniędzy. Leczenie Jimmy'ego zrujnowało Arenów finansowo. Ledwo starcza im na wyżywienie siódemki pozostałych dzieci. Ty Pennington i zaprzyjaźniona z nim ekipa projektantów postanawiają im pomóc. W siedem dni zbudują dla ich familii nowy dom.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także