Dom nad rozlewiskiem (1/13)

Dom nad rozlewiskiem

odc. 1/13

serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Zofia Kucówna, Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Małgorzata Braunek
Reżyseria:Adek Drabiński
W skrócie:Małgorzata pracuje w agencji reklamowej i jest pochłonięta wspinaniem się po szczeblach kariery. Pewnego dnia prezes firmy zwalnia ją, co zbiega się z poważnymi problemami w życiu osobistym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Za kanwę scenariusza serialu posłużyła bestsellerowa książka Małgorzaty Kalicińskiej. To ciepła, pełna optymizmu i życiowych mądrości opowieść o ciernistej drodze jaką trzeba przebyć, by odnaleźć swoje miejsce na ziemi, poznać sens istnienia i zasmakować miłości. Pięknie sfilmowana historia rozgrywa się w mazurskich plenerach. Bohaterka filmu, 40-letnia Małgosia, nieoczekiwanie znajduje się na zakręcie drogi życiowej. Zmęczona Warszawą i sfrustrowana po utracie pracy decyduje się na wyjazd na mazurską wieś. Mieszka tam jej matka Barbara (Małgorzata Braunek), z którą przed wieloma laty straciła kontakt, i której właściwie nie zna. W pełnym uroku domu rodzicielki kobieta rozpoczyna wszystko od nowa.

W tym odcinku

40-letnia, atrakcyjna Małgorzata (Joanna Brodzik) pracuje w jednej z warszawskich agencji reklamowych. W ostatnim okresie życia kobieta była całkowicie pochłonięta wspinaniem się po szczeblach kariery, ciągłą rywalizacją i walką o utrzymanie pozycji zawodowej. Niestety, pewnego dnia prezes firmy (Paweł Deląg) zwalnia ją. Jednocześnie Małgorzata musi borykać się z problemami w życiu osobistym. Jej małżeństwo z Konradem (Piotr Grabowski) przechodzi kryzys, a nowy romans nie przynosi pocieszenia. Wyjazd integracyjny na Mazury potęguje życiowe rozterki i dylematy kobiety. Stąpająca dotychczas twardo po ziemi Małgosia zaczyna tracić grunt pod nogami.

Występują (pokaż wszystkich)