Dom Hemingway

6.2/10 6.2/10
KOMEDIODRAMAT Wielka Brytania 2013   od 16 lat
Występują:Jude Law, Luca Franzoni, Richard Graham, George Sweeney
Reżyseria:Richard Shepard
W skrócie:Londyn. Z więzienia po dwunastu latach odsiadki wychodzi przestępca Dom (Jude Law). Zamierza wyrównać dawne rachunki z kolegami po fachu.
Jude Law jako kasiarz, który opuszcza więzienie po długim wyroku z postanowieniem wyegzekwowania należnego mu łupu od dawnego szefa, a jednocześni próbuje odnowić zaniedbane kontakty z córką.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 18 sierpnia
za 8 dni
23:00 Polsat Seriale (z napisami)
środa, 19 sierpnia
za 9 dni
21:00 Polsat Seriale (z napisami)

Opis

Londyn. Z więzienia po dwunastu latach odsiadki wychodzi znany w lokalnym półświatku przestępca Dom (Jude Law). Zamierza wykorzystać pierwsze dni wolności, wyrównując dawne rachunki z kolegami po fachu. W wykonaniu planu pomaga mu najlepszy przyjaciel, Dick (Richard E. Grant). Na początek mężczyźni odwiedzają swojego byłego szefa, Ivana Fontaine'a (Demian Bichir). W międzyczasie Dom próbuje nawiązać kontakt z córką Evelyn (Emilia Clarke), której nigdy wcześniej nie miał okazji poznać. Jednak impulsywny i łatwo wpadający w złość kasiarz łatwo ulega pokusie i szykuje się do obrabowania nowego sejfu... W roli głównej występuje Jude Law, dwukrotnie nominowany do Oscara za grę w produkcjach "Utalentowany Pan Ripley" i "Wzgórze nadziei".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)