Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Wypadek (18)

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Wypadek (18)

(Der Bergdoktor: Absturz)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2009   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel de Roche
W skrócie:Zbliża się uroczyste otwarcie nowej restauracji Susanne. Z tej okazji Lilli namawia Hansa do wspólnych zakupów. Jej zaangażowanie w życie ojca jest bardzo widoczne. Chce, by ojciec zapomniał o Klarze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Zbliża się uroczyste otwarcie nowej restauracji Susanne. Z tej okazji Lilli namawia Hansa do wspólnych zakupów. Jej zaangażowanie w życie ojca jest bardzo widoczne. Chce być osobą niezastąpioną po to, żeby ojciec zapomniał o Klarze i już na zawsze został z córką. Ale Hans nie potrafi przestać myśleć o ukochanej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także