Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Walka o życie (42)

(Der Bergdoktor: Nahkampf)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2011   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Dirk Pientka
W skrócie:Klara nie może pogodzić się z tym, że Sarah jedzie na rok do Rzymu. Hans udziela jej rady. Bokser Tobias, niegdyś przyłapany na stosowaniu dopingu, chce wrócić na ring. Okazuje się, że jest chory...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Klara nie może pogodzić się z tym, że Sarah wyjeżdża na rok do ojca do Rzymu. Hans radzi, by przez pierwsze dwa tygodnie towarzyszyła tam dziewczynie. Bokser Tobias Schilling, który dwa lata temu został przyłapany na stosowaniu dopingu, zamierza wrócić na ring. Gdy okazuje się, że jest chory, nie przyjmuje tego do wiadomości. Martin próbuje namówić go do podjęcia leczenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także