Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: W samotności - część 1 (75)

(Der Bergdoktor: Allein - Teil 1)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2013   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel Barth
W skrócie:Martin zrywa z Anne. Oboje bardzo przeżywają rozstanie. Wkrótce lekarz decyduje się na wyjazd. Ma zastąpić kolegę, pracującego w domu opieki. Niebawem jeden z pacjentów wybudza się ze śpiączki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Szantażowany przez Arthura Martin kończy swój związek z Anne. Oboje bardzo przeżywają rozstanie. Lekarz wyjeżdża, by zastąpić kolegę w domu opieki. Jeden z przebywających tam pacjentów wybudza się ze śpiączki. Jego rodzina nie jest tym zachwycona, mężczyzna bywał bowiem agresywny. Doktor Gruber podejrzewa, że może to być skutek choroby. W związku Hansa i Susanne pojawiają się nieporozumienia. Także relacje między Alexandrem a Verą nie są zbyt dobre.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także