Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Trudne decyzje (4)

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Trudne decyzje (4)

(Der Bergdoktor: Querelen und Quarantäne)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel de Roche
W skrócie:Ellmau przygotowuje się do Jarmarku Świętojańskiego. Organizatorzy spodziewają się wielu gości i marzą o tym, że ich inwestycja się zwróci. Niespodziewanie jeden z gości zapada na groźną infekcję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Ellmau przygotowuje się do Jarmarku Świętojańskiego. Organizatorzy spodziewają się wielu goście i marzą o tym, że ich inwestycja zwróci się z nadwyżką. Niespodziewanie jeden z gości zapada na groźną infekcję wirusową. Martin uważa, że należy odwołać imprezę. Wówczas wszyscy mieszkańcy zwracają się przeciwko niemu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także