Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Pożegnania - część 1 (101)

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Pożegnania - część 1 (101)

(Der Bergdoktor: Abschiede - Teil 1)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2015   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel Barth
W skrócie:Anne i Martin wyjaśniają sobie nieporozumienia. Ojciec dziewczyny, Arthur, wyjechał i para może zamieszkać u Distelmeierów. Martin jest pochłonięty pracą. Próbuje pomóc ciężko choremu chłopakowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Anne i Martin wyjaśniają sobie nieporozumienia. Ojciec dziewczyny, Arthur, wyjechał z miasteczka i para może w końcu zamieszkać sama w domu Distelmeierów. Martin jest pochłonięty pracą. Próbuje pomóc choremu chłopakowi, który pogodził się już z rychłą śmiercią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także