Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ojcowie (11)

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ojcowie (11)

(Der Bergdoktor: Väter)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2009   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel de Roche
W skrócie:Znikł Jörg. Susanne obawia się, że się utopił. Ratownicy pojawią się dopiero za jakiś czas, więc kobieta rozpoczyna akcję poszukiwawczą z Martinem i Hansem. Udaje im się go znaleźć na brzegu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Znikł Jörg, mąż Susanne. Kobieta obawia się, że się utopił. Ponieważ ratownicy pojawią się dopiero za jakiś czas, więc zmartwiona żona rozpoczyna akcję poszukiwawczą z Martinem i Hansem. W końcu udaje im się go znaleźć na brzegu w trzcinach. Niestety Jörg jest w bardzo złym stanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także