Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Nostalgia (1)

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Nostalgia (1)

(Der Bergdoktor: Heimweh)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel de Roche
W skrócie:Martin Gruber, chirurg z Tyrolu, po latach nieobecności chce sprawić matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Okazuje się, że rodzinna miejscowość wcale nie jest spokojna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

40-letni Martin Gruber, chirurg z Tyrolu, rezygnuje z pracy w Nowym Jorku. Po wielu latach nieobecności chce sprawić matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Okazuje się, że rodzinna alpejska miejscowość, którą zachował w pamięci, zmieniła się nie do poznania. Martin decyduje się poprowadzić tam swoją praktykę lekarską. Tymczasem bratanica chirurga, Lilli, traci matkę w wypadku samochodowym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także