Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Najdłuższa noc (47)

(Der Bergdoktor: Die längste Nacht)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2011   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Esther Wenger
W skrócie:Martin zaprasza Lenę na wędrówkę po górach. Wspólna wycieczka kończy się katastrofą. Para jest świadkiem wypadku samochodowego. Kiedy zaczynają udzielać pierwszej pomocy, sprawy się komplikują.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 5 lipca
jutro
5:20 TVP 2

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Martin zaprasza Lenę na wędrówkę po górach, by pokazać jej jeden z najpiękniejszych widoków w Tyrolu. Wspólna wycieczka kończy się katastrofą. Para jest świadkiem wypadku samochodowego. Kiedy usiłują ratować życie kierowcy, jego żona zaczyna rodzić. Hans podejmuje decyzję o ostatecznym rozstaniu z Klarą. Nie wierzy już, że jego nogę da się wyleczyć. W akcie frustracji sięga po alkohol. Spotyka się także z Distelmeierem, by przyjąć jego ofertę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także