Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Déja-vu - część 1 (175)

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Déja-vu - część 1 (175)

(Der Bergdoktor: Déja-vu, Teil 1)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2020   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Jorgo Papavassiliou
W skrócie:Kai cierpli na bóle głowy spowodowane stresem i brakiem satysfakcji z życia. Zasłabnięcie młodego mężczyzny zadziwia Grubera. Lekarz przekonuje pacjenta, że najwyższy czas przestać się przepracowywać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Kai Riegert prowadzi odziedziczony po ojcu browar. Stres i liczne kłopoty powodują u niego ból głowy i zasłabnięcia. Do tego mężczyzna cierpi na wahania nastroju i ma luki w pamięci. Ignoruje jednak rady doktora Grubera, który każe mu zwolnić tempo życia. Martin obawia się, że jego pacjent może mieć początki demencji. W prowadzeniu firmy pomaga Kaiowi z wielkim poświęceniem asystentka Hanna, która potajemnie go kocha. Jednocześnie opiekuje się chorą na stwardnienie rozsiane matką, rezygnując z własnego życia. Hanna radzi szefowi, by sprzedał browar i wrócił do wcześniejszej pasji, uprawy winorośli.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)