Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ból życia - część 2 (146)

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ból życia - część 2 (146)

(Der Bergdoktor: Lebensangst - Teil 2)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2018   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel Barth
W skrócie:Ciężko chora pacjentka Martina, Sandra Lennart, traci nadzieję na pokonanie raka. Chce skontaktować się ze szwajcarską organizacją dokonującą eutanazji. Prosi Martina, by towarzyszył jej w podróży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Okazuje się, że białe plamy w płucach Sandry to nie przerzuty, lecz blizny po zapaleniu płuc. Jest szansa na wyleczenie. Martin proponuje jej łagodną chemioterapię. Organizuje też dla niej i Christiny lot balonem. Podczas wycieczki obie kobiety wchodzą na górę. Sandra ulega wypadkowi. W związku z planem adopcji Alexander, który planuje adoptować Jensa Torbena, rozmawia z dyrektorką domu dziecka. Kobieta w końcu zgadza się udostępnić mu akta chłopca. Wynika z nich, że jego matką była fizjoterapeutka pracująca w okolicy. Ojciec jest nieznany. Matka zginęła
w wypadku wkrótce po urodzeniu syna. Alexander przypomina sobie, że miał z nią romans i może być ojcem Jensa Torbena. Martin przekonuje matkę, żeby się zgodziła na zatrudnienie Ludwiga w gospodarstwie. Lilli popiera jego decyzję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także