Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ból fantomowy - część 1 (151)

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ból fantomowy - część 1 (151)

(Der Bergdoktor: Phantomschmerz - Teil 1)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2018   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Oliver Muth
W skrócie:Po wielu fałszywych alarmach Martin dostaje kolejne wezwanie od pacjenta, Michaela. Tym razem hipochondryk jest naprawdę chory. Mężczyzna ma zawał serca. Przyczyna ataku jest dla Martina zagadką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Hipochondryk Michael Rösler znów prosi o pomoc. Tym razem jednak jego wezwanie nie jest bezpodstawne. Mężczyzna ma zawał, jak się okazuje, nie po raz pierwszy. Problemy psychiczne, z którymi zmaga się mężczyzna, zniszczyły jego związek z Anną. Mimo to kobieta po przeprowadzce do Monachium pozwalała mu mieszkać w swoim domu na wsi. Teraz musi go sprzedać, gdyż potrzebuje pieniędzy na rozwój swojego biznesu. Dla Michaela to poważny problem. Doktor Gruber stara się odkryć przyczynę jego ostatnich dolegliwości. Badania wykazują zakażenie streptokokami. Lili, Hans i Martin naciskają na Lisbeth, by im wyjawiła, co w przeszłości łączyło ją z Ludwigiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)