Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Bieg rzeczy (48)

(Der Bergdoktor: Der Gang der Dinge)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2011   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Esther Wenger
W skrócie:Hans podejmuje decyzję o sprzedaży gospodarstwa. Lisbeth i Lilli bardzo to przeżywają. Właściciel tartaku, Rudolf Behrendt, ulega wypadkowi podczas wspinaczki. Bracia Gruberowie ruszają na pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Hans podejmuje decyzję o sprzedaży gospodarstwa. Lisbeth i Lilli bardzo to przeżywają. Właściciel tartaku, Rudolf Behrendt, ulega wypadkowi podczas wspinaczki. Bracia Gruberowie ruszają na pomoc. Okazuje się, że starszy mężczyzna nie pamięta ostatnich dziesięciu lat swojego życia. Nie wie, że rozstał się z żoną i ma niebawem ożenić się z Petrą. Martin próbuje ustalić przyczynę jego amnezji. Lekarz spotyka się też z koleżanką po fachu, Leną. Razem ustalają, że będzie to romans bez zobowiązań. Hans, jadąc samochodem na spotkanie z notariuszem, potrąca Jonasa. Poszkodowany chłopiec jest nieprzytomny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także