Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Bez odwrotu (46)

(Der Bergdoktor: Kein Zurück)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2011   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Esther Wenger
W skrócie:Rodzina ciężko pracuje, by zastąpić chorego Hansa. Mężczyzna zaniedbuje rehabilitację. Nie może pogodzić się z faktem, że Klara prawdopodobnie nie wróci z Rzymu. Swoją pomoc oferuje Distelmeier.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 4 lipca
wczoraj
5:20 TVP 2

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Rodzina ciężko pracuje, by zastąpić chorego Hansa. Mężczyzna zaniedbuje rehabilitację. Nie może pogodzić się z faktem, że Klara prawdopodobnie nie wróci z Rzymu. Swoją pomoc niespodziewanie oferuje największy wróg Gruberów, Distelmeier. Chce przejąć od nich gospodarstwo. Martin przyjmuje zaproszenie od dr Leny Imhoff, która chce mu podziękować za pomoc przy narodzinach źrebaka. Podczas kolacji niespodziewanie zjawia się dr Kahnweiler. Tymczasem okazuje się, że podróżnik i poszukiwacz przygód Peter Leissner ma zaawansowanego raka wątroby. Jedynym ratunkiem jest natychmiastowy przeszczep. Potencjalnym dawcą mógłby być jego brat, lecz pacjent nie chce go prosić o pomoc.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także