Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Trudne sprawy (44)

Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Trudne sprawy (44)

(Familie Dr. Kleist: Kopfzerbrechen)

serial obyczajowy Niemcy 2010   od 12 lat
Występują:Francis Fulton-Smith, Christina Plate, Ulrich Pleitgen, Uta Schorn
Reżyseria:Richard Engel
W skrócie:Christian stara się zaakceptować związek Lisy i Michaela. Tymczasem oni cieszą się każdą wspólną chwilą. Wychodzi na jaw tajemnica Michaela. Pacjentka Christiana cierpi na bóle stawów biodrowych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dr Christian Kleist (Francis Fulton-Smith) po śmierci żony podejmuje decyzję o przeprowadzce z dziećmi do małego miasta, gdzie otwiera prywatny gabinet lekarski. Wyrozumiałe i pełne ciepła podejście do pacjentów szybko zjednuje mu sympatię miejscowej społeczności. Po powrocie do domu musi znosić jednak humory swojej dorastającej córki, Lisy (Marie Seiser) i problemy emocjonalne syna, Petera (David Bode). Gdy doktor zakochuje się w Marlene (Christina Plate), atrakcyjnej dyrektorce szkoły, dla rodziny Kleistów nadchodzi czas próby. Christian ma jednak nadzieję, że Lisa i Peter staną na wysokości zadania.

W tym odcinku

Christian stara się zaakceptować związek Lisy i Michaela. Tymczasem oni cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Wkrótce jednak wychodzi na jaw tajemnica Michaela. Pacjentka Christiana, Konstancja, cierpi na chroniczne bóle stawów biodrowych. Przed laty uratowała swoją córkę Lianę spod kół pędzącego samochodu, a sama doznała ciężkich obrażeń ciała.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także