Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Przełom (96)

Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Przełom (96)

(Familie Dr. Kleist: Aufbruch)

serial obyczajowy Niemcy 2018   od 12 lat
Występują:Francis Fulton-Smith, Christina Plate, Ulrich Pleitgen, Uta Schorn
Reżyseria:Bodo Schwarz
W skrócie:Tanja pomaga kobiecie uskarżającej się na silne bóle w klatce piersiowej. Wraz z Christianem i Timo próbuje znaleźć przyczynę jej dolegliwości. Nora dostrzega podejrzane objawy u chłopaka pacjentki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dr Christian Kleist (Francis Fulton-Smith) po śmierci żony podejmuje decyzję o przeprowadzce z dziećmi do małego miasta, gdzie otwiera prywatny gabinet lekarski. Wyrozumiałe i pełne ciepła podejście do pacjentów szybko zjednuje mu sympatię miejscowej społeczności. Po powrocie do domu musi znosić jednak humory swojej dorastającej córki, Lisy (Marie Seiser) i problemy emocjonalne syna, Petera (David Bode). Gdy doktor zakochuje się w Marlene (Christina Plate), atrakcyjnej dyrektorce szkoły, dla rodziny Kleistów nadchodzi czas próby. Christian ma jednak nadzieję, że Lisa i Peter staną na wysokości zadania.

W tym odcinku

Tanja pomaga kobiecie uskarżającej się na silne bóle w klatce piersiowej. Wraz z Christianem i Timo próbuje znaleźć przyczynę jej dolegliwości. Nora dostrzega podejrzane objawy u chłopaka pacjentki. Wysyła do do Kleista. Tanja chce być równoprawnym domownikiem willi. Postanawia płacić Christianowi czynsz.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także