Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Nowe początki (53)

Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Nowe początki (53)

(Familie Dr. Kleist: Anfänge)

serial obyczajowy Niemcy 2013   od 12 lat
Występują:Francis Fulton-Smith, Christina Plate, Ulrich Pleitgen, Uta Schorn
Reżyseria:Donald Kraemer
W skrócie:Christian Kleist zajmuje miejsce parkingowe atrakcyjnej kobiecie. Niebawem ich drogi przecinają się ponownie. Christian, który gości na przyjęciu u burmistrza, odkrywa, że jest ona jego krewną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 4 marca
za 5 dni
5:15 TVP 2

Opis

Dr Christian Kleist (Francis Fulton-Smith) po śmierci żony podejmuje decyzję o przeprowadzce z dziećmi do małego miasta, gdzie otwiera prywatny gabinet lekarski. Wyrozumiałe i pełne ciepła podejście do pacjentów szybko zjednuje mu sympatię miejscowej społeczności. Po powrocie do domu musi znosić jednak humory swojej dorastającej córki, Lisy (Marie Seiser) i problemy emocjonalne syna, Petera (David Bode). Gdy doktor zakochuje się w Marlene (Christina Plate), atrakcyjnej dyrektorce szkoły, dla rodziny Kleistów nadchodzi czas próby. Christian ma jednak nadzieję, że Lisa i Peter staną na wysokości zadania.

W tym odcinku

Christian Kleist niechcący zajmuje miejsce parkingowe atrakcyjnej młodej kobiecie. Niebawem ich drogi przecinają się ponownie. Christian, który gości na przyjęciu urodzinowym u burmistrza, odkrywa, że jego nowa znajoma jest przyrodnią siostrą jubilata. Kobieta nazywa się Anna Schöller i pracuje jako adwokat. Niebawem prawniczka prosi Christiana o fachową poradę. Mężczyzna stwierdza, że Anna jest w ciąży. Wtedy zaczyna się prawdziwy dramat.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także