Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Kochane pieniądze (69)

Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Kochane pieniądze (69)

(Familie Dr. Kleist: Das liebe Geld)

serial obyczajowy Niemcy 2016   od 12 lat
Występują:Francis Fulton-Smith, Christina Plate, Ulrich Pleitgen, Uta Schorn
Reżyseria:Stefan Bühling
W skrócie:W gabinecie Christiana zjawia się Kettelhub, który od lat cierpi na bóle pleców. Nikt dotąd nie znalazł ich przyczyny. Lekarz dostaje pismo dotyczące kary za nielegalne pobranie filmu z internetu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dr Christian Kleist (Francis Fulton-Smith) po śmierci żony podejmuje decyzję o przeprowadzce z dziećmi do małego miasta, gdzie otwiera prywatny gabinet lekarski. Wyrozumiałe i pełne ciepła podejście do pacjentów szybko zjednuje mu sympatię miejscowej społeczności. Po powrocie do domu musi znosić jednak humory swojej dorastającej córki, Lisy (Marie Seiser) i problemy emocjonalne syna, Petera (David Bode). Gdy doktor zakochuje się w Marlene (Christina Plate), atrakcyjnej dyrektorce szkoły, dla rodziny Kleistów nadchodzi czas próby. Christian ma jednak nadzieję, że Lisa i Peter staną na wysokości zadania.

W tym odcinku

Na rachunek Anny nie wpłynęło od największego klienta. Jej konto jest puste. W gabinecie Christiana zjawia się Kettelhub, który od lat cierpi na bóle pleców. Nikt dotąd nie znalazł ich przyczyny. Do tego lekarz dostaje pismo z żądaniem zapłaty trzech tysięcy euro. To kara za nielegalne pobranie filmu z internetu. Okazuje się, że Clara nie jest w ciąży. Jeden z jej wideoklipów wzbudził zainteresowanie producenta i wydawcy muzycznego z Berlina. Dziewczyny dostają zaproszenie na rozmowę. W tym samym dniu mają jednak ważny egzamin w szkole. Piwi oświadcza się Anke. Dziewczyna jednak nie zamierza jeszcze zakładać rodziny. Zamierza wyjechać na półroczny staż do Singapuru. U Rosalie ma zostaje wykryty ropień w okolicy migdałków. Michael decyduje się na przeprowadzenie zabiegu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także