Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Impreza (18)

(Familie Dr. Kleist: Discofahrt)

serial obyczajowy Niemcy 2006   od 12 lat
Występują:Francis Fulton-Smith, Christina Plate, Ulrich Pleitgen, Uta Schorn
Reżyseria:Hans Werner
W skrócie:Lisa jest świadoma, że ojciec i Marlene są skłóceni.z powodu jej nierozwagi. To Marlene pozwoliła Lisie iść na dyskotekę, po której doszło do wypadku. Lisa próbuje ich pogodzić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dr Christian Kleist (Francis Fulton-Smith) po śmierci żony podejmuje decyzję o przeprowadzce z dziećmi do małego miasta, gdzie otwiera prywatny gabinet lekarski. Wyrozumiałe i pełne ciepła podejście do pacjentów szybko zjednuje mu sympatię miejscowej społeczności. Po powrocie do domu musi znosić jednak humory swojej dorastającej córki, Lisy (Marie Seiser) i problemy emocjonalne syna, Petera (David Bode). Gdy doktor zakochuje się w Marlene (Christina Plate), atrakcyjnej dyrektorce szkoły, dla rodziny Kleistów nadchodzi czas próby. Christian ma jednak nadzieję, że Lisa i Peter staną na wysokości zadania.

W tym odcinku

Lisa jest świadoma, że to z powodu jej nierozwagi jej ojciec i Marlene są skłóceni. Gdy doszło do wypadku, w którym Lisa została ranna, Christian miał pretensje do Marlene, ponieważ to ona pozwoliła jego córce wyjść na dyskotekę. Lisa usiłuje pogodzić skłóconą parę. Johannes sprawia Inge przykrość. Nie potrafi właściwie wyrazić swoich uczuć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także