Doktor Foster (2)

Doktor Foster (2)

(Doctor Foster)

serial obyczajowy Wielka Brytania 2015   od 16 lat
Występują:Suranne Jones, Bertie Carvel, Tom Taylor, Thusitha Jayasundera
Reżyseria:Tom Vaughan
W skrócie:Gemma odkryła tajemnicę męża, teraz musi podjąć decyzję, co dalej z jej małżeństwem i z jej życiem. Wizyta pacjenta sprawia, że lekarka będzie miała do rozwiązania również dylemat natury zawodowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 5 października
za 9 dni
22:30 BBC First
wtorek, 6 października
za 10 dni
2:25 BBC First
wtorek, 6 października
za 10 dni
4:15 BBC First
wtorek, 6 października
za 10 dni
21:30 BBC First

Opis

Gemma Foster (Suranne Jones) - atrakcyjna, odnosząca sukcesy pani doktor, szczęśliwa żona i doskonała matka pewnego dnia odkrywa, że jej życie zbudowane jest na kłamstwie. Długi blond włos znaleziony przez nią na szaliku męża nie pozostawia wątpliwości i zmienia życie statecznej doktor w pasmo tajemnic i nieufności. Gemma za wszelką cenę będzie chciała dotrzeć do prawdy, choć na przeszkodzie stawać będą rozliczne i zaskakujące przeciwności. Sprawy nie będą ułatwiać także znajomi lekarki, w których interesie leży zatuszowanie prawdy o małżeńskiej niewierności. Pani doktor wie jednak, że zemsta najlepiej smakuje na zimno... Serial był nominowany do nagrody BAFTA.

W tym odcinku

Gemma za radą koleżanki z pracy postanawia nie ujawniać przed mężem, że domyśla się jego zdrady. Najpierw chce uzyskać niezbite dowody potwierdzające jej podejrzenia. W bagażniku małżonka znajduje jego drugi telefon, a w nim zdjęcia z kochanką i korespondencję. Gemma podejmuje decyzję: pakuje rzeczy męża do walizek i zamierza kazać mu się wyprowadzić. Tymczasem do przychodni zgłasza się jego kochanka. Lekarka musi zmierzyć się z dylematem natury zawodowej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także