Dobranocka: Pamiętnik Florki 2: Barbara (17)

serial animowany Polska 2015   b.o.
W skrócie:Mała ryjówka dostaje od rodziców upragnioną lalkę Barbarę. Szczęście nie trwa długo, bowiem do kompletu z wymarzoną zabawką jest jeszcze drogi domek. Florka postanawia zrobić go samodzielnie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie małej ryjówki, bacznej obserwatorki rzeczywistości. Florka lubi wszystko samodzielnie sprawdzić, nie dowierzając zawsze dorosłym. Zadaje dużo pytań, czasem dziwi się nawet najprostszym rzeczom, ale dzięki nowym doświadczeniom wciąż zdobywa wiedzę i wyciąga wnioski. Uczy się także rozumieć własne emocje - strach, zazdrość, zachwyt, rozczarowanie czy wstyd. Rodzice nie zawsze rozumieją jej problemy. Florka czuje się jednak kochana, co daje jej wiarę we własne możliwości. Tym razem ryjówka m.in. opiekuje się rybką, usiłuje skłonić bliskich do zakupu wymarzonej lalki, wybiera się z mamą na zakupy, odwiedza muzeum i walczy z nudą.

W tym odcinku

Florka marzy o lalce Barbarze z reklamy. Rodzice kupują jej edukacyjną grę planszową, ale nie mają czasu dla córki. W końcu ulegają prośbom małej ryjówki. Zadowolona Florka dostaje upragnioną zabawkę. Szczęście nie trwa długo, bowiem do kompletu z Barbarą jest jeszcze drogi domek. Florka postanawia zrobić go z pudła po kapeluszach, co sprawia jej dużo radości.

Zobacz także