Dlaczego ja?: Zaginiona córka (728)

Dlaczego ja?: Zaginiona córka (728)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Dziesięć lat temu zaginęła Emilia, córka Julii i Bartosza. Rodzice starali się ją odnaleźć, ale bezskutecznie. Po latach Bartosz dał za wygraną, jednak Julię wciąż wierzy w powrót córki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Dziesięć lat temu zaginęła Emilia, córka Julii i Bartosza Łuczaków. Rodzice starali poruszyć niebo i ziemię, aby ją odnaleźć, ale bezskutecznie. Po latach Bartosz dał za wygraną, jednak Julię napędza do życia wyłącznie myśl, że kiedyś Emilia wróci do domu. Nic innego się dla niej nie liczy, zaniedbuje swojego syna Artura i męża. W efekcie w ich małżeństwie pojawia się kryzys. Kobieta postanawia wziąć się w garść i zostawić przeszłość za sobą. Jednak pewnego dnia najlepsza przyjaciółka zaginionej córki pokazuje jej zdjęcie zrobione w Warszawie, na którym widać dziewczynę łudząco podobną do Emilii. Matka ponownie rozpoczyna akcję poszukiwawczą.

Zobacz także