x

Dlaczego ja?: Wymarzony narzeczony Martyny okazał się oszustem (1260)

serial paradokumentalny Polska 2023   od 12 lat
W skrócie:Martyna mieszka w domu odziedziczonym po rodzicach. Zakochuje się w Grzegorzu. Mężczyzna proponuje, by wspólnie zaciągnęli kredyt pod zastaw jej nieruchomości. Chce otworzyć własny klub fitness.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienny serial, prezentujący historie inspirowane prawdziwymi rozterkami. W każdym odcinku pojawiają się opowieści o zwykłych ludziach, których życie dramatycznie się skomplikowało. Śledzimy zmagania bohaterów tych opowieści z niecodziennymi kłopotami i wraz z nimi szukamy wyjścia z kryzysowej sytuacji.

W tym odcinku

Martyna mieszka w domu, który odziedziczyła po rodzicach, wraz ze swoją przyjaciółką Anną. Pewnego dnia poznaje przystojnego i szarmanckiego Grzegorza, dla którego z miejsca traci głowę. Kiedy mężczyzna jej się oświadcza, od razu godzi się na ślub. Ukochany proponuje, by wspólnie zaciągnęli kredyt pod zastaw domu. Chce otworzyć własny klub fitness. Anna i sąsiad Paweł próbują powstrzymać kobietę od tego niebezpiecznego kroku, ona jednak ignoruje ich rady i zrywa wszelkie kontakty. Przyjaciele jednak nie dają za wygraną.