Dlaczego ja?: Właściciel tyran (726)

Dlaczego ja?: Właściciel tyran (726)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Karolina wychowuje 5-letniego syna. Mieszka w jednej z krakowskich kamienic. Dowiaduje się, że budynek ma nowego właściciela, który chce pozbyć się lokatorów. Zaczyna skutecznie uprzykrzać im życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Karolina wychowuje 5-letniego syna Norberta. Od 12 lat mieszka w jednej z krakowskich kamienic. Kobieta dowiaduje się, że budynek ma nowego właściciela. Okazuje się, że chce on pozbyć się lokatorów. Zaczyna więc skutecznie uprzykrzać im życie - rozrzuca na klatce psie odchody oskarżając Karolinę, że to ona pozwala psu załatwiać się w tym miejscu, wpuszcza do jej mieszkania karaluchy, składa donos do opieki społecznej, że zaniedbuje syna. Kobieta broni się, ale nie ma żadnych dowodów na matactwa właściciela...

Zobacz także