Dlaczego ja?: Taksówkarz (1358)
serial paradokumentalny Polska 2024
| W skrócie: | Hanna przedwcześnie rodzi córkę. Samotnej matce pomaga nowo poznany taksówkarz Leon. Stopniowo zaczyna czuć do niego coraz większą sympatię i w końcu proponuje, by się do niej wprowadził. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| sobota, 23 maja pojutrze |
9:00 | Polsat 2 (z napisami) |
Opis
Opowieść o osobach, których życie dramatycznie się skomplikowało. Poszczególne historie są inspirowane prawdziwymi, życiowymi rozterkami zwykłych ludzi.
W tym odcinku
Porzucona przez narzeczonego Hanna przedwcześnie rodzi córkę. Samotnej kobiecie pomaga nowo poznany taksówkarz Leon i niedoszła teściowa, Grażyna. Mężczyzna robi zakupy, wśród których są też rzeczy dla dziecka. Stopniowo Hanna zaczyna czuć do niego coraz większą sympatię i w końcu proponuje, by się do niej wprowadził. Wszystko się zmienia, gdy Grażyna znajduje w samochodzie Leona zabytkowe przedmioty i ogląda w telewizji reportaż o taksówkarzu oszuście, który okrada starszych pasażerów.
Zobacz także
- Dlaczego ja?: Dobra mama (1527) - serial paradokumentalny - dziś, 21 maja 11:55
- Dlaczego ja?: Portret rodzinny Marii (1460) - serial paradokumentalny - dziś, 21 maja 12:30 i 1 późniejsza emisja
- Dlaczego ja?: Babcia (1528) - serial paradokumentalny - dziś, 21 maja 12:55
- Dlaczego ja?: Ostatnie życzenie (1461) - serial paradokumentalny - dziś, 21 maja 13:30
- Dlaczego ja?: Szczęście sprzyja odważnym (1572) - serial paradokumentalny - dziś, 21 maja 14:40
- Dlaczego ja?: Jakie życie taka śmierć (1529) - serial paradokumentalny - piątek, 22 maja 11:55
- Dlaczego ja?: Błędy młodości (1462) - serial paradokumentalny - piątek, 22 maja 12:30
- Dlaczego ja?: Cenniejsze niż złoto (1530) - serial paradokumentalny - piątek, 22 maja 12:55
- Dlaczego ja?: Brzdąc (1463) - serial paradokumentalny - piątek, 22 maja 13:30
- Dlaczego ja?: Złe oko (1573) - serial paradokumentalny - piątek, 22 maja 14:40