Dlaczego ja?: Śmiertelny test na wierność (816)
| W skrócie: | Milena Chmielewska jest świadkiem, jak jej mąż Damian zaczepia piękną nieznajomą. Angażuje testerkę wierności, Andżelikę Paszyńską. Następnego dnia kobieta okłamuje klientkę, że wykonała zadanie. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.
W tym odcinku
Milena Chmielewska jest świadkiem, jak jej mąż Damian zaczepia piękną nieznajomą. Angażuje testerkę wierności, Andżelikę Paszyńską. Następnego dnia kobieta okłamuje klientkę, że wykonała zadanie, tymczasem Damian wcale nie chciał iść z nią do jej domu. Milena zarzuca mężowi niewierność i wyrzuca go z domu. Damian upiera się, że Andżelika kłamie i on może to udowodnić. Nagle mężczyzna znika, a przed drzwiami ich mieszkania pojawia się policja. Okazuje się, że testerka wierności została znaleziona tego wieczoru martwa.
Zobacz także
- Dlaczego ja?: Najlepsza terapia (1571) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 11 maja 11:55 i 1 późniejsza emisja
- Dlaczego ja?: Kolor zachodzącego słońca (1444) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 11 maja 12:30
- Dlaczego ja?: Szczęście sprzyja odważnym (1572) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 11 maja 12:55 i 1 późniejsza emisja
- Dlaczego ja?: Na dobre i na złe (1445) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 11 maja 13:30
- Dlaczego ja?: Wyimaginowane życie (1564) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 11 maja 14:40
- Dlaczego ja?: Złe oko (1573) - serial paradokumentalny - wtorek, 12 maja 11:55 i 1 późniejsza emisja
- Dlaczego ja?: Ona jedna, a ich dwóch (1446) - serial paradokumentalny - wtorek, 12 maja 12:30
- Dlaczego ja?: Przyjaciółki (1574) - serial paradokumentalny - wtorek, 12 maja 12:55
- Dlaczego ja?: Ojcowski obowiązek (1447) - serial paradokumentalny - wtorek, 12 maja 13:30
- Dlaczego ja?: Od przybytku głowa nie boli (1565) - serial paradokumentalny - wtorek, 12 maja 14:40