×

Dlaczego ja?: Singiel z przekonania zostaje nagle ojcem (849)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Tomasz dowiaduje się o istnieniu córki, którą lata temu urodziła jego przyjaciółka. W celu zbadania tej sprawy postanawia udać się na posterunek. Okazuje się, że Milena jest wychowanką domu dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Za sprawą policji Tomasz dowiaduje się o istnieniu córki, którą lata temu urodziła jego dawna przyjaciółka. W celu zbadania tej zagadkowej sytuacji postanawia udać się na posterunek. Okazuje się, że nastoletnia Milena, zatrzymana przez funkcjonariuszy za kradzież, jest wychowanką domu dziecka. Tam też zostaje z powrotem zabrana. Podjęcie kolejnej próby ucieczki doprowadza ją pod drzwi Tomasza, który pozwala jej przenocować. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Dochodzi do burzliwej kłótni między Mileną i jej ojcem.