Dlaczego ja?: Przeklęte monety (727)

Dlaczego ja?: Przeklęte monety (727)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Mateusz informuje swoją żonę Grażynę, że ich córka Kamila wyjechała ze swoim chłopakiem w podróż po Europie. Kobieta poważnie martwi się o maturę córki, a dziewczyna wyłączyła telefon.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Mateusz informuje żonę Grażynę, że ich córka Kamila wyjechała ze swoim chłopakiem w podróż po Europie. Kobieta poważnie martwi się o maturę córki, a dziewczyna wyłączyła telefon i nie można się z nią skontaktować. Policja nie przyjmuje zgłoszenia o jej zaginięciu. Grażyna odnosi wrażenie, że mąż jest z tego zadowolony. Postanawia go śledzić. Odkrywa, że z konta oszczędnościowego, które kiedyś założyli dla Kamili, Mateusz od roku wypłaca co miesiąc 6 tys. zł. Co więcej, widzi go na spotkaniu z jego koleżanką ze szkolnej ławy. Wkrótce Grażyna dowiaduje się, że mężczyzna wie, gdzie przebywa Kamila.

Zobacz także